Rekonstrukce bytu

Firma Alfa Vertical, která se zabývá komplexními službami v oblasti modernizace bytů, změn dispozic či dodávek vybavení na klíč, nabízí mimo jiné i rekonstrukce bytu Brno a rekonstrukce bytového jádra. Specializuje se na řezání nosných a nenosných panelů, realizuje stavební a odborné činnosti pro rekonstrukce bytů, domů a bytových jader. Vytváří a zhotovuje projekční práce, a to včetně 3D vizualizací pomocí moderních technologií. Nabízí zkrátka komplexní služby při rekonstrukci.

Pokud se tedy stále rozhodujete, jak upravit Váš interiér, tak se nejdříve zamyslete nad tím, jak by měl vypadat, jaké by měl splňovat podmínky z hlediska estetiky a především funkčnosti. Lze k tomu samozřejmě využít služeb interiérového studia nebo architekta. Což má ale za následek navýšení konečné ceny. Určitě je zde ale dobré řídit se známého rčení: dvakrát měř, jednou řež.

Celková rekonstrukce bytu Brno může obsahovat výčet těchto služeb, a těmi je nová elektroinstalace, vodoinstalace a odpady, nové štukové a sádrové omítky, nivelace podlah a betonování, pokládky veškerých lepených a plovoucích podlah, dodávku a montáž stínící techniky, oken, parapetů, obložkových i ocelových zárubní, interiérových, protipožárních a bezpečnostních dveří. Dále instalace a montáž sanitárních předmětů a koupelnových doplňků.

Velmi žádanou službou jsou dnes výřezy do panelů, tzv. změna dispozice bytu, kdy stavební úpravy a práce probíhají pod odborným dohledem statika.