Půjčovna dodávek, která nikdy neodmítne

Náš tým se dlouhodobě specializuje na pronájem užitkových vozů do hmotnosti 3.5 tuny. Může se přitom jednat jak o dlouhodobý, tak i jednorázový pronájem. Půjčovna dodávek je otevřena všem typům klientům – ať jste živnostník, podnikatel či soukromá osoba, naše dveře centrály půjčovny dodávek Brno jsou vám otevřené stejně jako klientům z širého okolí. Příznivé podmínky a garantované ceny platí pro každého.

Dostupnost dodávek z půjčovny pro každého

Vozový park půjčovny dodávek Brno je k dispozici všem klientům 7 dní v týdnu v čase 8 – 21 hodin. V případě potřeby je možné si domluvit kteroukoli jinou hodinu a náš personál váš bude čekat.

Naše vozy fungují jako reklamní plocha, díky čemuž nabízíme ceny pronájmu s garancí těch nejnižších na trhu půjčoven dodávek. Zároveň s tím udržujeme vysoký standard všech nabízených služeb.

Dodávky v půjčovně neustále pod dohledem

Tým techniků půjčovny dodávek Brno věnuje kontrole vozidel v našem parku neustálou pozornost, což zaručuje jejich špičkový provozní stav. Všechny vozy jsou vybaveny dálniční známkou a samozřejmostí je neustále dostupná asistenční služba pro všechny nesnáze, které mohou naše klienty na cestách potkat.

V případě potřeby vám zapůjčíme rudlíky pro stěhování, kotvící kurty pro usazení nákladu, pronajmeme palubní navigaci a poskytneme energo nápoje přímo do kabiny.

Jakou dodávku budete chtít?

Není toho mnoho, ale něco přece jen. Od klientů požadujeme řidičský průkaz pro skupinu B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 5000 Kč. Samostatně pak samozřejmě poplatek za pronájem konkrétního vozu.

V případě firemní spolupráce s půjčovnou dodávek budeme chtít jednatele nebo osobu s notářsky ověřenou plnou mocí. Vlastní vůz můžete při vyzvednutí pronajaté dodávky nechat přímo v našem sídle.

Kilometry a limit v půjčovně dodávek Brno

Na rozdíl od jiných pronajímatelů užitkových vozů jsme ve vozech stanovili kilometrový limit. Jde o další důvod příznivé cenové politiky půjčovny dodávek Brno. Hodnoty jsou navíc nastaveny na takovou míru, že neomezuje více jak 95% našich klientů.

dodávky

Platby moderní doby

Naše firma sice neakceptuje platební karty, před zapůjčením dodávky je ale možné poslat peníze převodem oproti vystavené faktuře. Již výše zmíněnou kauci přijímá půjčovna dodávek pouze v českých korunách. Poplatek za samotný pronájem vozidel je ale možné uhradit i ve stále populárnějších kryptoměnách – akceptujeme Litecoiny, Ethereum a také Bitcoin.

Ozvěte se do půjčovny dodávek

Pokud vám leží na srdci ještě něco nebo se chcete už domluvit na konkrétním voze, ozvěte na mailovou adresu info@dodavkyfenix.cz.