Co všechno stěhovací firma dokáže při stěhování bytu zařídit

Co všechno stěhovací firma dokáže při stěhování bytu ještě zařídit

Firmy, jenž se zabývají službami v oboru stěhování a k tomu mají i další doplňující služby nejsou žádnou raritou v dnešní době. Mezi takové zajímavé služby patří i třeba to, že zákazníkovi tato firma dokáže vyprodukovat malířské a natěračské práce. V některých případech se dokonce zaobírají i opravou vozidel či službami v oboru autodopravy. Když se vrátíme zpět ke stěhování, tak komu se nechce nebo na to nemá nervy, tak stěhovací firma Levné stěhování bytů Praha zařídí i vyklízecí práce. Jak je vidět, tak už tohle se lidem vyplatí, protože kdo dneska nabízí takové portfolio služeb, zakázek má určitě plno.

Doplňkové služby v dalších oborech – zahrada, elektronika,…

Je zajímavé, že stěhovací firmy nejen v Praze rozšiřují svoje působení služeb na všechno možné, a to třeba i na zahradu. Takže, když zákazník potřebuje vykácet stromy, není problém. Samozřejmě se nevyhýbají ani úpravě zahrady nebo sekání trávy. Kromě přestěhování věcí firma může rozestavit nábytek, zapojí spotřebiče a také výpočetní techniku, dokonce položí i koberce. Ale to ještě není všechno. Pokud zákazník chce, může si objednat i úklid nebo čištění koberců v kompletním směru. Mimoto se postarají o drobné práce stavebního charakteru. Nepostaví sice barák, ale třeba nahodit omítku a podobné věci nejsou žádný problém.

Stěhování bytů Praha

Stěhování bytů Praha

Doplňkové služby stěhování bytů Praha

Tohle se sice nemusí zdát někomu pravděpodobné, ale je to tak. Některé z firem specializující se na stěhování bytů Praha zajistí i tento druh služby zvaný self storage. Většinou se jedná o suché objekty, jenž jsou monitorovány, obvykle kamerovým zařízením. Ke svým věcem má zákazník nepřetržitý přístup. Uskladnit se dá vlastně cokoliv. Ale nemusí to být jen věci, jenž se hodlají stěhovat. Mohou to být i praktické záležitosti z domácnosti či ze sportu – lyže, kola, sezónní oblečení – prostě všechno, co člověk potřebuje momentálně uskladnit. Většinou se nechávají uskladnit věci, když se člověk potřebuje přestěhovat do nového bytu, když rekonstruuje a nemůže se ještě nastěhovat do nového. Častokrát tuto službu využívají i firmy, jenž potřebují skladovat například svoje archívy.