Stěhování těžkých břemen Praha levně

stěhování těžkých břemen Praha

Potřebujete přestěhovat? Nevíte si rady s přestěhováním klavíru nebo trezoru? Hledáte spolehlivé stěhováky? Vyzkoušejte naší firmy Stěhování těžkých břemen Praha!

Stěhování těžkých břemen Praha se zabývá stěhováním všeho druhu včetně stěhování klavírů, soch, pian či trezorů. A to zejména v Praze a Středočeském kraji, ale vyjíždíme i po celé České republice, na Slovensko a po Evropě. Nabízíme 100% spolehlivé stěhovací služby za férové ceny.

Stěhujeme různá těžká břemena

V rámci nabídky stěhování těžkých břemen Praha dokážeme odvézt a přestěhovat téměř cokoliv. Jsme vybaveni nejmodernějším technickým vybavením od zvedáků a kladkostrojů až po auto s rukou nebo jeřáb. Můžeme tak pracovat i ve větších výškách panelákových sídlišť a přestěhovat klavír, trezor, pianino, velké sochy, stroje, servery, klimatizaci nebo kotel.

stěhování těžkých břemen Praha levně

stěhování těžkých břemen Praha levně

Proč si vybrat právě nás

Proč si zvolit zrovna naši nabídku? Nabízíme velmi dobrý poměr kvality a ceny a zaměstnáváme pouze stálé a zkušené pracovníky, které pravidelně školíme. Zapůjčíme vám obalový materiál, nabídneme doplňkové služby jako je montáž nábytku, ekologická likvidace nepotřebného vybavení nebo balení předmětů, dále kilometry ujeté po Praze budete mít u nás zdarma a o víkendech a svátcích neplatíte žádné příplatky.

Služby související se stěhováním těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen Praha nabízí také související stěhovací služby jako je demontáž a montáž nábytku, vyklízení pozůstalostí, zajištění obalového materiálu, zapůjčení krabic a přepravek, ekologická likvidace nábytku a elektrických nebo plynových spotřebičů a balení věcí.

 

Kde stěhujeme těžká břemena 

Pracujeme kdekoliv je to zrovna třeba i ve stížených logistických podmínkách, stísněných prostorách, za horších světelných podmínek i ve velkých výškách. Na vše jsme dostatečně vybaveni zkušenostmi i technikou. V případě hůře dostupných prostor však doporučujeme domluvit si nejprve osobní návštěvu našeho technika stěhování těžkých břemen Praha.

Zaujala vás naše nabídka? Máte konkrétní dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vypracujeme bezplatnou a nezávaznou cenovou nabídku.