Mezinárodní stěhování

Stěhování do zahraničí pro vás už nemusí být žádným strašákem. Svěřte se do našich služeb a získáte zkušeného partnera s dlouholetou praxí a řadou zahraničních partnerů. Jsme součástí celosvětové sítě stěhovacích společností. Můžeme vám tak nabídnout hned několik druhů přepravy a vytvořit optimální plán trasy pro snížení vašich nákladů na minimum. K tomu můžete využít náš kompletní stěhovací servis a veškeré další stěhovací práce nechat na odbornících. Rádi vám zapůjčíme obalový materiál, odvezeme starý nábytek k likvidaci a zajistíme úklid, malování i pokládku podlah.

V rámci mezinárodního stěhování realizujeme stěhování běžných bytů, kanceláří, skladů i firemních provozů. Snadno přestěhujeme hudební nástroje, trezory, těžké stroje, citlivé laboratorní přístroje i umělecké předměty jako jsou sochy, obrazy nebo starožitný nábytek. Se stěhováním do ciziny máme dlouholeté zkušenosti a zaměstnáváme pouze stálé kvalifikované pracovníky, které pravidelně přezkušujeme a školíme v bezpečnosti. Rádi vás provedeme celým procesem včetně vyřízení potřebných povolení.

A proč si vybrat právě nás?

  • máme mnohaleté zkušenosti a kvalifikované pracovníky
  • ve spolupráci se zahraničními partnery dokážeme snížit náklady na minimum
  • vyřídíme veškeré úřední formality
  • využíváme trojnásobné pojištění s možností připojištění
  • stěhování cenných předmětů může být doprovázeno bezpečnostní službou
  • nabízíme kompletní servis od úklidu až po IT instalace

Využijte naše mezinárodní stěhování a nechte veškeré starosti na nás. Nabídneme vám stěhovacího poradce a doporučíme vhodný postup pro miminalizaci rizika i nákladů. Využijte naše trojnásobné pojištění a možnost připojištění cenných předmětů. Potřebujete přestěhovat umělecké předměty jako jsou obrazy nebo sochy? Zajistíme dohled partnerskou bezpečnostní službou. Nevíte si rady s klavírem nebo objemným trezorem? Potřebujete vědět víc? Kontaktujte nás a rádi vám zdarma poradíme s jakýmkoliv problémem a vytvoříme bezplatnou cenovou kalkulaci.