Metoda opravy laku auta PaintFixPro

S metodou PaintFixPro získáte především velikou úsporu času, jelikož doba trvání opravy laku auta trvá dvě až čtyři hodiny. Uspoří mnoho nákladů a je šetrná a efektivní k vozidlu, jelikož je opravováno pouze poškozené místo. Stačí jen dovést vozidlo ve smluvený termín a o nic více se starat nemusíte.

Oprava laku auta Praha, resp. PaintFixPro využívá speciální postup při opravě menších a středně větších poškození laku bez nutnosti výměny celého dílu nebo opravy velké plochy na voze. Což šetří čas, peníze ale i starosti s případným prodejem vozidla. Jedná se o úzce specializovanou ruční práci na vymezené ploše, jelikož je ideální posoudit poškození technikem a poté je možné stanovit cenový odhad i na základě zaslané fotografie o poškození.

Opravit lze touto metodou nárazníky, lemy blatníků u kol, sloupky předních oken, zrcátka, disky, nebo kliky dveří a prahy. V případě větších poškození – ty od vandalů (škrábance přec celý bok auta) – se posuzují individuálně na základě konzultace. Metodou se neopravují ležaté plochy, tzn. kapoty a střechy aut.

Oprava ALU kol

Obdobný postup při opravě alu laku auta je i u opravy alu kol Praha. V mnoha případech není nutné ani přezouvat pneumatiku či sundávat celé kolo. Proto je i tuto opravu provést bez dlouhého čekání, s výjimkou náročnějších oprav nebo opraví více kol najednou.